Збільшення грудей Львів

Пластична операція зі збільшення грудей – це мрія… мрія кожної жінки ,яка не в змозі похизуватись об’ємом або ж після народження дітей комплексує з приводу втрати форми.

Для мене, як пластичного хірурга, це не просто операція – це втілення однієї мрії. Для мене дуже важливо, щоб ви отримали бажаний результат та, з професійної точки, максимально пропорційний вашому тілу розмір та форму грудей.

Як проходить збільшення грудей?

Консультація

Вже на першому прийомі я знайомлю пацієнтку з видами імплантів та їх формами, розповідаю про деталі операції та рекомендації ,яких необхідно дотримуватись до операції

Огляд

Зважуючи усі побажання пацієнтки та за результатами здійснених замірів, оцінки стану молочних залоз (ступінь асиметрії, птозу, рівень еластичності шкіри) я визначаю найбільш оптимальний вид, профіль, об’єм  та структуру імплантів.

Обстеження

Обов’язковим є огляд  спеціалістів та здача всіх необхідних аналізів перед  маммопластикою. До аналізів належать загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові, цукор крові, коагулограма, проба на СНІД, ВІЛ, гепатит В і С, реакція Вассермана, група крові і резус фактор). До огляду спеціалістів – УЗД молочних залоз і ЕКГ, а також огляд у гінеколога та терапевта.

Імпланти та Операція

Форма

Круглої або анатомічної форми- вибір стає очевидним після замірів та особливостей будови грудної клітки. Як пластичний хірург, до цього питання я ставлюся з великою відповідальністю, адже розумію, що в подальшому від цього  залежить відчуття комфорту пацієнтки.

Виробник

Щодо виробника, то тут  однозначно тільки СЕРТИФІКОВАНІ в Україні представники Polytech, , Motiva,  Allergan, в тому числі й найновіші інноваційні надлегкі імпланти Polytech BLite від німецького виробника ( на 30% легші за звичайні аналоги, що унеможливлює подальше опущення грудей)

Всі імпланти мають довічну гарантію, паспорт та серійний номер, які отримує пацієнтка при виписці.

Я практикую  накладання швів саморозсмоктувальними нитками, які не потребують видалення.

Тривалість

  • Від 40 хвилин до 1,5 години ( в залежності від виду та складності)

Анестезія

  • Загальна

Розріз

  • Для установки імплантів проводиться під грудьми, в природній складці або через ареолу. Він стає абсолютно непомітним.

Реабілітація

Я завжди кажу, що рекомендації створені для того, щоб їх дотримуватись. Тому і акцентую на них до та після операції. І, найперше, це носіння компресійної білизни та спокій.

Після операції пацієнтка залишається в клініці протягом доби. 

Контрольні огляди на 3-7-14 день. Так чи інакше, я завжди он-лайн контролюю стан пацієнтки. 

Для швидкого відновлення я раджу:

  • Носити компресійну білизну, яка фіксує груди в правильному положенні, сприяє усуненню набряків.
  • Уникати контакту з водою в зоні швів щонайменше 14 днів
  • Забуваємо за кермо  в перші 2 тижні – просимо рідних стати ненадовго персональним водієм
  • Обмежити фізичне навантаження, будь-яке. 
Дізнатись вартість
Сміливо ставте запитання в DIRECT мого Instagram акаунту
Або ж заповніть форму «Записатись на консультацію»