Пластика верхніх повік потрібна в разі нависання надлишку шкіри над очима і при жирових грижах. Ефект «важкої верхньої повіки» можна скорегувати за допомогою часткового видалення верхньої частини кругового м’яза ока.

Шкіра навколо очей дуже делікатна, і при втраті тонусу та еластичності м’язів з’являється  ефект “навислої повіки” . Даний процес може бути обумовлений віковими змінами або ж генетичними особливостями.

Ось чому, серед моїх пацієнток є і молоді дівчата, які комплексують, адже виглядають значно старше свого віку. Цю особливість легко помітити – вона проявляється у завжди втомленому або понурому погляді.

Пластика нижніх повік застосовується для усунення мішків під очима. До неї вдаються молоді пацієнти, у яких ще немає надлишку шкіри і сильно виражених зморшок в області навколо очей. Особливість операції в тому, що розріз робиться на внутрішній стороні повік

Про операцію

  • Тривалість операції 60 хв.
  • Загальна/місцева анастезія
  • Після операції можливе перебування в стаціонарі протягом доби

Результати:

Отримайте максимально естетичний результат

Мрієте про ясний погляд? Вже втомилися від постійно “втомленого погляду”? Записуйтесь на консультацію. Втілимо вашу мрію в реальність!