Шкіра навколо очей дуже делікатна, і при втраті тонусу та еластичності м’язів з’являється  ефект “навислої повіки” . Даний процес може бути обумовлений віковими змінами або ж генетичними особливостями.

Ось чому, серед моїх пацієнток є і молоді дівчата, які комплексують, адже виглядають значно старше свого віку. Цю особливість легко помітити – вона проявляється у завжди втомленому або понурому погляді.

Підтяжка верхніх повік потрібна в разі нависання надлишку шкіри над очима і при жирових грижах. Ефект «важкої верхньої повіки» можна скорегувати за допомогою часткового видалення верхньої частини кругового м’яза ока.

Трансконьюктивальна підтяжка повік застосовується для усунення мішків під очима. До неї вдаються молоді пацієнти, у яких ще немає надлишку шкіри і сильно виражених зморшок в області навколо очей. Особливість операції в тому, що розріз робиться на внутрішній стороні повік

Про операцію

  • Тривалість операції 60 хв.
  • Загальна/місцева анастезія
  • Після операції можливе перебування в стаціонарі протягом доби

Результати:

Отримайте максимально естетичний результат

Мрієте про ясний погляд? Вже втомилися від постійно “втомленого погляду”? Записуйтесь на консультацію. Втілимо вашу мрію в реальність!