Пластика верхніх повік потрібна в разі нависання надлишку шкіри над очима і при жирових грижах. Ефект «важкої верхньої повіки» можна скорегувати за допомогою часткового видалення верхньої частини кругового м’яза ока. Пластика повік Ужгород допоможе позбутись цього дефекту і подивитись на світ ясними очима.

Шкіра навколо очей дуже делікатна, і при втраті тонусу та еластичності м’язів з’являється  ефект “навислої повіки” . Даний процес може бути обумовлений віковими змінами або ж генетичними особливостями.

Ось чому, серед моїх пацієнток є і молоді дівчата, які комплексують, адже виглядають значно старше свого віку. Цю особливість легко помітити – вона проявляється у завжди втомленому або понурому погляді.

Пластика нижніх повік застосовується для усунення мішків під очима. Пластика нижніх повік Ужгород дозволить позбутись мішків під очима та завжди втомленого погляду. Блефаропластика Ужгород здійснюється саме тут. До неї вдаються молоді пацієнти, у яких ще немає надлишку шкіри і сильно виражених зморшок в області навколо очей. Особливість операції в тому, що розріз робиться на внутрішній стороні повік

Про операцію

  • Тривалість операції 60 хв.
  • Загальна/місцева анастезія
  • Після операції можливе перебування в стаціонарі протягом доби

Результати: