Пластика Обличчя

Уже при першій зустрічі я знаю, чого ви бажаєте. І підтвердженням цьому є ваші слова «Док, я б так хотіла красиві вушка/ясний погляд/позбутись мішків під очима/підтягнути обличчя і виглядати молодо…». Саме це я чую, коли даю вам в руки дзеркало і ми разом вирішуємо, що вам необхідно, а що зайве.

Незначні зміни у зовнішності, чи то пластика вух, чи пластика повік, або ж підтяжка обличчя повністю змінює внутрішній стан жінки. Ви посміхаєтесь і милуєтесь собою, а мене це дуже тішить, бо я знаю, що ви стали трішечки щасливішими.

Я проводжу наступні пластичні операції на обличчі:

Пластика Вух

Пластика Повік

Підтяжка Обличчя

Підготовка до операції

1

Консультація

Ви ділитесь своїми бажанням, я, в свою чергу, оцінюю їх можливість та визначаю методику проведення корекції. Пацієнт знайомиться з періодом реабілітації, можливими моментами дискомфорту після операції.
2

Огляд

Надає можливість визначити стан тканин обличчя, ступінь їх еластичності, анатомічні особливості будови.
3

Комплексне обстеження

Обов’язковий етап перед операцією. Кожен пацієнт здає лабораторні аналізи (загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові, цукор крові, коагулограма, проба на СНІД, ВІЛ, гепатит В і С).

Процес Операції

1

Тривалість операції

Від 30 хв до 2,5 год (залежить від методу корекції)
2

Анестезія

Загальна або місцева (визначаємо на консультації)
3

Розрізи

Усі розрізи проводяться в природних складках шкіри, що дає можливість приховати рубці
(вони стають абсолютно непомітними)

Період Реабілітації

Після операції пацієнт залишається в клініці для спостереження за загальним станом. У разі задовільного стану є можливість одразу повернутись додому ( зазвичай після пластики вух або повік).
Пацієнту надається ряд рекомендацій, яких необхідно дотримуватись у період реабілітаціїї. Це дозволить прискорити процес повернення до звичного способу життя.
Щодо операцій зі зміни форми обличчя надаються індивідуальні рекомендації  для процесу реабілітації.
Огляди відбуваються на 3-5-7 день для здійснення повного контролю за процесом відновлення.