Пластика Вух Ужгород

Отопластика

40 хв і ви з легкістю обираєте будь-яку зачіску. Дуже часто капловухість, асиметрія вушних раковин стає причиною комплексів не тільки у дорослих , але й у дітей. Я довго був у пошуках того єдиного методу корекції вух, який би дав максимально природній результат… і я його винайшов. Пишаюся результатами своїх робіт і безмежно радію, коли ще в операційній пацієнт посміхається від дотику своїх акуратних вушок

Як проходить отопластика?

Тривалість- 40-60 хв під місцевою анестезією.

Метод- корекція проводиться шляхом невеличкого розрізу вушних м’яких і хрящових тканинах у природній складці (рубець абсолютно непомітний)
Я накладаю косметичні шви саморозсмоктувальними нитками.

У своїй практиці, за бажанням пацієнта, отопластику поєдную з іншими видами пластики обличчя: блефаропластикою, підтяжкою обличчя, пластикою носа.

Отопластика Ужгород передусім несе психологічний аспект. Дискомфорт, комплекс, який викликають великі капловухі вуха пригнічує та увесь час про себе нагадує.

Єдиним ефективним методом є пластика вух або отопластика Ужгород.

Головною причиною для проведення пластичної операції корекція клаповухості є порушення анатомічної будови вушних раковин, що викликають капловухість. Тому операція носить естетичний характер. Основний негативний ефект від неї – психологічний дискомфорт. Саме тому раджу виконувати дану корекцію ще в дошкільному віці. З впевненістю можу сказати, що вчасна корекція капловухості вбереже дитину від можливих глузувань в школі і незадоволеності своєю зовнішністю.

Період реабілітації

Після операції пацієнт може залишитися на декілька годин в клініці. Йому одягається спеціальна туга пов’язка, яку слід носити протягом тижня (далі змінюємо на звичайну спортивну пов’язку і носимо місяць).

Огляд на 3-5-7 день.

Після пластика вух їх фіксують пов’язкою на час до зняття швів, через 8-10 днів. Після зняття швів носимо пов’язку ще на час сну. Основним у відновлюючий період є уникнення  травмування вушної раковини. Повний ефект від проведеної отопластики буде помітний за 2-3 місяці. Саме стільки часу потрібно, щоб хращі остаточно зрослися в новому положенні.

Вартість отопластики  700-1000 EUR 
Сміливо ставте запитання в DIRECT мого Instagram акаунту
Або ж заповніть форму «Записатись на консультацію»