Ін'єкції Краси

  • Збільшення губ
  • Моделювання контуру обличчя
  • Усунення зморшок(ботулінотерапія)
  • Корекція носогубних складок
  • Моделювання скул
  • Контурна корекція носу

Ін’єкції краси зараз в тренді!

Покращати і помолодшати за допомогою уколів краси – немає нічого простіше! Хочете високі вилиці і пухкі губи, чіткий овал обличчя і ясний погляд – сьогодні ін’єкційні методики дозволяють відкоригувати практично все

Для губ

Губи – це наше все. Процедури по корекції форми та об’єму губ – одні з найбільш затребуваних уколів краси на сьогодні. Створити гармонійну форму губ може далеко не кожен фахівець. Тут треба тонко відчувати і бачити грані дозволеного. І в цьому я професіонал.

Додати об’єму, підкреслити контур і зволожити – здається, так мало. Але зовсім по-іншому виглядає кожна пацієнтка – впевненою і сексуальною.

Для верхньої третини обличчя

Тут лідирують уколи БОТОКС. Ін’єкції Ботулінотоксином в зону чола, міжбрів’я і навколо очей блокують мімічну активність, вирівнюють рельєф шкіри і зупиняють процеси формування більш глибоких заломів на шкірі. Крім того, уколи краси з нейропротеіном дозволяють скорегувати асиметрію брів, підняти куточки губ, зменшити кільцеві і кисетні зморшки.

Ін’єкції ботокса повинні виконуватися згідно протоколу.

До речі, останнім часом ін’єкції ботокса застосовуються в боротьбі з гіпергідрозом тканин, мігренню і навіть в лікуванні симптомів депресії.

Для скул

Високі вилиці – одна з ознак молодості. І це сьогоднішній тренд серед уколів краси – високі вилиці, змодельовані філлерами (навіть виличні імплантати відійшли на другий план). І це цілком логічно, адже ін’єкційна корекція не менш ефективна, але не вимагає оперативного втручання, тривалої реабілітації та відновлення, як при використанні філерів.

Для моделювання обличчя

Філлери успішно використовуються не тільки для “створення” скул, а й для корекції овалу обличчя. Постановка філерів в підборіддя дозволяє візуально витягнути кругле обличчя. А коригуючи форму носа, можна отримати більш гармонійні пропорції в цілому.