І як би парадоксально не прозвучало, але пишні груди можуть принести купу комплексів. Коли більшість дівчат мріє про збільшення об’єму грудей, існують ті, як тихенько плачуть, бо не в змозі відвідувати спортзал через важкість і дискомфорт ,нормально спати на спині, а якщо заглянути в майбутнє ,то пишність таких грудей, на жаль, недовговічна. Через птоз вони починають втрачати форму, опускатись вниз і створюють додаткове навантаження на хребет.

Сергій КозарЛікар-Хірург

Зменшити груди Ужгород

Редукційна маммопластика може проводитись як з імплантами, так і без них. Перевага у використанні  імплантів заключається у можливості закріпити форму грудей та мінімізувати ризики опущення.

Підготовка до редукційної маммопластики

Консультація

Під час прийому я знайомлю пацієнтку з  деталями операції та рекомендаціями, яких необхідно дотримуватись до операції

Огляд

Здійсню виміри рівня опущення грудей, їх асиметрії, оцінюю стан тканин. Потім обираю метод проведення операції та оптимальний варіант імплантів ( у разі потреби).  

Обстеження

Обов’язковим є огляд  спеціалістів та здача всіх необхідних аналізів перед  маммопластикою. До аналізів належать загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові, цукор крові, коагулограма, проба на СНІД, ВІЛ, гепатит В і С, реакція Вассермана, група крові і резус фактор). До огляду спеціалістів – УЗД молочних залоз і ЕКГ, а також огляд у гінеколога та терапевта.

Методи проведення редукційної маммопластики

Якірна підтяжка (Т-подібний доступ)

Передбачає здійснення розрізу у вигляді якоря, який проводиться навколо соска горизонтально до складки або вертикально вниз.

Підтяжка через ареолу

Доступ через ареолу-  імплант вводиться через розріз по ареолі.  Такий метод передбачає видалення надлишку тканини та підшкірно-жирового прошарку, при цьому сосок переміщується вище. Після реабілітації залишається малопомітна смужка шириною не більше 1 мм.

Імпланти та Операція

Форма

Круглої або анатомічної форми- вибір стає очевидним після замірів та особливостей будови грудної клітки. Як пластичний хірург, до цього питання я ставлюся з великою відповідальністю, адже розумію, що в подальшому від цього  залежить відчуття комфорту пацієнтки.

Виробник

Щодо виробника, то тут  однозначно тільки СЕРТИФІКОВАНІ в Україні представники Polytech, , Motiva,  Allergan, в тому числі й найновіші інноваційні надлегкі імпланти Polytech BLite від німецького виробника ( на 30% легші за звичайні аналоги, що унеможливлює подальше опущення грудей)

Всі імпланти мають довічну гарантію, паспорт та серійний номер, які отримує пацієнтка при виписці.

Тривалість

  • До 1,5 години ( в залежності від виду та складності)

Анестезія

  • Загальна

Метод

  • “якірна” підтяжка (Т-подібний доступ)
  •  підтяжка через ареолу. 

Реабілітація

Я завжди кажу, що рекомендації створені для того, щоб їх дотримуватись. Тому і акцентую на них до та після операції. І, найперше, це носіння компресійної білизни та спокій.

Після операції пацієнтка залишається в клініці протягом доби. 

Контрольні огляди на 3-7-14 день. Так чи інакше, я завжди он-лайн контролюю стан пацієнтки. 

Для швидкого відновлення я раджу:

  • носити компресійну білизну, яка фіксує груди в правильному положенні, сприяє усуненню набряків.
  • уникати контакту з водою в зоні швів щонайменше 14 днів
  • забуваємо за кермо  в перші 2 тижні – просимо рідних стати ненадовго персональним водієм
  •  обмежити фізичне навантаження, будь-яке.
Дізнатись вартість 
Сміливо ставте запитання в DIRECT мого Instagram акаунту
Або ж заповніть форму «Записатись на консультацію»