Блефаропластика

Пластика Повік

Так передбачено природою ,що навколо очей можуть утворитися надлишки шкіри, жирові грижі. Це спричиняє свій дискомфорт, унеможливлює чіткість та ясність погляду. Шкіра навколо очей дуже делікатна, і при втраті тонусу та еластичності м’язів з’являється ефект “навислої повіки” . Даний процес може бути обумовлений віковими змінами або ж генетичними особливостями. Ось чому, серед моїх пацієнток є і молоді дівчата, які комплексують, адже виглядають значно старше свого віку. Цю особливість легко помітити – вона проявляється у завжди втомленому або понурому погляді.

Сергій КозарЛікар-Хірург

Я проводжу наступні види блефаропластики:

1

Пластика нижніх повік

2

Пластика верхніх повік

3

Кругова пластика повік

(одночасна корекція верхньої та нижньої повіки).

Як проходить блефаропластика?

Тривалість

40-60 хв під місцевою анестезією

Метод

Розріз  виконується в природній складці повіки. Далі видаляю надлишки шкіри та грижі, накладаю шви, які знімаємо через 7 днів. Рубці абсолютно непомітні, оскільки ховаються в складці повіки.

Комплексна операція

У своїй практиці, за бажанням пацієнта, блефаропластику поєдную з іншими видами пластики обличчя: отопластикою, підтяжкою обличчя, пластикою носа або пластикою інших частин тіла.

Реабілітація

Після операції пацієнт може залишитися на декілька годин в клініці. У разі задовільного стану ,я відпускаю пацієнта додому відпочивати та дотримуватись рекомендацій( підтримувати  спокій, зменшити навантаження на очі у перші 5-7 днів). У цей час я, як оперуючий пластичний хірург, в режимі он-лайн контролюю стан пацієнтки. 

Огляд на 3-5-7 день.

Вартість  600-1100 EUR 
Сміливо ставте запитання в DIRECT мого Instagram акаунту
Або ж заповніть форму «Записатись на консультацію»